Pridal
Poradňa

Mam veľký problém s enigma2 Enibox

hdboX Enibox
dobry den vam prejem a prosim o pomoc ze mam velky problem s rnigma2 ze ked nahram film cez tv tak my nejde prehrat a ked chcem dat do primaca usb tak sa mi ho neda nacitat a mam 16 GB  potom ked dam na program joj family tak nejde a ked dam na dajto tak nejde nic a ked ho vypnem ten primac tak potom my ide tv dajto a est vam chcem oznami ze primac moc mrzne a chcem sa spytat ze ked dam obnoviť továrne nastavenia tak potom co sa stane? a ked davam vyhladavanie program tak mi najde vsetke zahranicne a fanscan nedokaze vyhladat co chcem a riadne ho nastavujem tak uz neviem ako mam postupovat dakujem za pomoc.
Dobrý deň 
1.Enibox nemá problém s nahrávaním a ani s prehrávaním nahrávok. Najlepšie si Enibox ako aj každý linux rozumie s USB formátu
EXT3. Kde Vám nejde prehrať ako ju prehrávate? Musíte si preštudovať viac o ovládaní enigmy veľa článkov nájdete aj v našej digitálnej škole.
2.USB kľúč Vám zrejme neberie preto že bol formátovaný novším  windowsom ktorý si zvolí svoju štruktúru (GPT) viac sa dozviete v tomto článku.
3. Keď resetnete prijímač do Výrobných nastavení tak sa vám pustia úvodné nastavenia enigmy Vymaže sa Vám však zoznam programov a nastavenia prijímača!
4.Dajte si vyhľadať programy ktoré chcete a potom si ich môžete zoradiť v PC pomocou programu Dreamboxedit návod je tiež na našom portáli. Alebo sa dá priamo v enigme stiahnúť už naladený setting pre dané družice návod inštalácie pluginov nájdete TU.
5. A nenapísali ste akú kartu používate v prijímači resp konkrétne čo seká?
6.JOJFamily je program pre ěský región na SK karte Vám nepôjde!